Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 28.02.2012, 18:48
O to Małego już na 100% nie zobaczymy jak ten 'trener' będzie prowadził Wisłę, nie no mi już się płakać chce jak słyszę o jego przyjściu...
Odpowiedz cytując