Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2012, 17:12
cfa napisał(a):Wyświetl post
Tak Smuda wie, że będzie pracował w klubie i tylko tyle A po mistrzostwach prokuratura będzie się za niego brała, bo teraz nie chcą psuć imprezy.
Ale Cupiał wciąż jest właścicielem i dalej może zabierać kasę.
A czemu prokuratura ma się brać za niego? Jakaś afera korupcyjna- wiem że nie oddał 100 000 za ten awans do pucharów z Zagłębiem- po tym jak kupili mecz z Cracovią. Głąb zarabia 150 000 na miesiąc a szkoda mu oddać marne 100 000- przynajmniej odzyskałby resztki honoru. Czy za to, że prowadzi kadrę nie mając nawet matury?


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując