Szpen napisał(a):

a Ty dalej swoje. Głupotą było budować taką korwetę, bo Polsce zupełnie się nie przyda. Poczytaj głos specjalistów, a nie pierdoły gadasz. Nasz teren to obszar Bałtyku, gdzie taka korweta nie jest potrzebna. Czas ostudzić imperialistyczne zapędy.
temat gazu jest w sądzie.
|
Imperialistyczne zapędy

. Bo Polska chce mieć porządny okręt? Rozpędź się i baranka w ścianę.
A temat gazu jest prosty, rządzą nami przekupne..........