Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15896
Stary 28.02.2012, 16:52
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a Ty dalej swoje. Głupotą było budować taką korwetę, bo Polsce zupełnie się nie przyda. Poczytaj głos specjalistów, a nie pierdoły gadasz. Nasz teren to obszar Bałtyku, gdzie taka korweta nie jest potrzebna. Czas ostudzić imperialistyczne zapędy.

temat gazu jest w sądzie.
Imperialistyczne zapędy . Bo Polska chce mieć porządny okręt? Rozpędź się i baranka w ścianę.

A temat gazu jest prosty, rządzą nami przekupne..........
Hej Nasz TS !!