kornd napisał(a):

Dyzma znany jest z tego, że nie wie co mówi- może tylko tak sobie wymyślił, że już wie gdzie będzie pracował A jeśli nawet, przejdzie do jakiegoś klubu, to będzie to Amica Poznań.
A Cupiał, również uważam, że już bardzo dużo kasy wyciągnął od naszego klubu- może nawet więcej niż sam zainwestował. Pamiętajmy, że od momentu przejęcia klubu w 98' do sezonu 2002/2003 i od sezonu 2007/2008 jest reklama jego firmy na koszulkach.
|
Tak Smuda wie, że będzie pracował w klubie i tylko tyle

A po mistrzostwach prokuratura będzie się za niego brała, bo teraz nie chcą psuć imprezy.
Ale Cupiał wciąż jest właścicielem i dalej może zabierać kasę.