Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 28.02.2012, 16:48
kornd napisał(a):Wyświetl post
Dyzma znany jest z tego, że nie wie co mówi- może tylko tak sobie wymyślił, że już wie gdzie będzie pracował A jeśli nawet, przejdzie do jakiegoś klubu, to będzie to Amica Poznań.
A Cupiał, również uważam, że już bardzo dużo kasy wyciągnął od naszego klubu- może nawet więcej niż sam zainwestował. Pamiętajmy, że od momentu przejęcia klubu w 98' do sezonu 2002/2003 i od sezonu 2007/2008 jest reklama jego firmy na koszulkach.
Tak Smuda wie, że będzie pracował w klubie i tylko tyle A po mistrzostwach prokuratura będzie się za niego brała, bo teraz nie chcą psuć imprezy.
Ale Cupiał wciąż jest właścicielem i dalej może zabierać kasę.
Ostatnio edytowane przez cfa : 28.02.2012 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując