Baala napisał(a):

Uwielbiam te peany nad Maaskantem.
Chłopie to jest zupełnie niepoważne to co piszesz. Maaskant miał prowizorkę? Miał dwa okienka o jakich inni trenerzy w Wiśle mogli tylko marzyć.
|
Tu pisałem o sztabie szkoleniowym. A jeśli chodzi o transfery to miał high-lifę takiego zaciągu nie zobaczymy przez lata.
Maaskant był przeciętnym trenera żeby była jasność ale zwolnienie go było błędem.
Tak jak pisałem IMHO Smuda, Maskant, Probierz, Moskal nie ma to znaczenia.