Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1486
Stary 28.02.2012, 16:20
Baala napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam te peany nad Maaskantem.

Chłopie to jest zupełnie niepoważne to co piszesz. Maaskant miał prowizorkę? Miał dwa okienka o jakich inni trenerzy w Wiśle mogli tylko marzyć.
Tu pisałem o sztabie szkoleniowym. A jeśli chodzi o transfery to miał high-lifę takiego zaciągu nie zobaczymy przez lata.

Maaskant był przeciętnym trenera żeby była jasność ale zwolnienie go było błędem.


Tak jak pisałem IMHO Smuda, Maskant, Probierz, Moskal nie ma to znaczenia.
Odpowiedz cytując