daruj sobie, bo jesteś głupszy niż wieśka pies.
ja w porównaniu do Ciebie czytam. I to czytam ze zrozumieniem. radzę Ci poczytać i później się wypowiadać. Nie jestem alfą i omegą, ale czytam głosy z róźnych stron i wiem że ta korweta nie jest nam potrzebna, a kasa została wyrzucona w błoto.