Drozd napisał(a):

Deficytowego? Bardzo ciekawe podejście. Bardziej opłaca się kupić u kogoś? Hmm... może i tak ale budując samemu płacisz Polakom, rozwijasz technologię, utrzymujesz miejsca pracy. No i jak już wybudujesz to może się komuś efekt finalny spodoba i zamówi taki sam. Wiem że cudak ma w d... takie korzyści, ale dla Polaka to ma znaczenie.
Odrzucając tło historyczne i sprawy związane z gospodarką najoptymalniej zrzec się niepodległości. Zaoszczędzimy na wyborach itd.
Mamy taką władzę że pierwszego polskiego satelitę skonstruowali studenci na laborkach. Gdyby to był projekt rządowy Tusk na 200% by z niego zrezygnował. A Ty byś go tłumaczył.
|
Ty jednak jesteś niereformowalny.
Projekt nie upadł ze względu na to że obcieli finansowanie, tylko obcieli finansowanie, bo projekt jest do dupy. Zdecydowanie za późno. Patrząc obeiktywnie, ten projekt nie powinien powstać, bo jest nam nie potrzebny.
Zamiast tego można było kupić co innego bardziej potrzebnego marynarce.