lazy napisał(a):

A gdzie ja tak napisałem?
Chodzi o to by nie mitologizować byłych piłkarzy.
|
A mi chodziło o to że ten szrot gktóry teraz u nas gra w ogóle nie powinno się porównywać z dawnymi piłkarzami, no bo sory aż śmieszne
No niestety jak tak dalej pójdzie to zatęsknimy pewnie i za Draganem jeszcze...