Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6977
Stary 28.02.2012, 15:48
lazy napisał(a):Wyświetl post
A gdzie ja tak napisałem?

Chodzi o to by nie mitologizować byłych piłkarzy.
A mi chodziło o to że ten szrot gktóry teraz u nas gra w ogóle nie powinno się porównywać z dawnymi piłkarzami, no bo sory aż śmieszne

No niestety jak tak dalej pójdzie to zatęsknimy pewnie i za Draganem jeszcze...

Odpowiedz cytując