PlacekTSW napisał(a):

|
Tofik, pomyśl co piszesz. Cupiał się nie bawi, już włożył w Wisłe tyle kasy. SPójrz z drugiej strony ile Wisła Cupiałowi jest winna pieniędzy.
|
Tzn ile jest mu winna? Mityczny dług wisi nad nami jak jakaś ....a klątwa Jakuba de Molay. Ile Cupiał dołożył do Wisły ostatnimi czasy? Ja od lat widzę tylko wielką wyprz jak w Plusie i uzupełnianie braków kim popadnie byle mało kosztował. Ten dług, który kiedyś oscylował koło 100 mln Wisła spłaciła już podejrzewam ze dwa razy.
Mam duży szacunek dla Cupiała za to, że kiedyś dźwignął Wisłę na szczyty. Nie zmienia to faktu, że na ta chwilę do kubu nie dokłada a swoje już dawno wyjął.
O samej głupiej reklmie na koszulkach ktoś juz wyżej wspomniał - jak dla mnie min 3 mln za sezon taka przyjemność warta ( po dużej przecenie).