Wyświetl pojedynczy post
drag
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1482
Stary 28.02.2012, 15:40
patrzac na transfery od 2003 jestesmy na plusie 17 mln euro wg transfermakt , i tak zdobywamy mistrzostwa i gramy w europejskich pucharach.

Co co było gdyby te pieniadze Cupial zainwestował Po tych zmianach jakie wprowadzil Platini wg warto wydać pare groszy bo szansa na awans do Lm jest dosyć spora i przychodzy ogromne.
Odpowiedz cytując