patrzac na transfery od 2003 jestesmy na plusie 17 mln euro wg transfermakt , i tak zdobywamy mistrzostwa i gramy w europejskich pucharach.
Co co było gdyby te pieniadze Cupial zainwestował

Po tych zmianach jakie wprowadzil Platini wg warto wydać pare groszy bo szansa na awans do Lm jest dosyć spora i przychodzy ogromne.