Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 28.02.2012, 15:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ile? Bo od kilku lat ponoć Cupiał nie dokłada. 1mln euro = 4mln zł. Brożek, Głowacki, Marcelo. 5 mln = 20 mln zł Gdzie jest ta kasa? A to tylko ostatni rok. Reklama na koszulkach to za frajer? Już ze trzy lata. Dlaczego nikt nie poda ile Wisła leży Cupiałowi i ile już oddała.
Ja bym zaczął od tego: Skąd macie informacje ile faktycznie wynosi ten dług?
Odpowiedz cytując