Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15883
Stary 28.02.2012, 15:04
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego utopili? Bo cudak jak zwykle sprawę sp..... Jak nazwiesz darowanie ruskim kary, dwa razy takiej? To nie debilizm?
Okręt miał być gotowy na 2012. Gdyby gazprom zapłacił należną kare byłoby za co kończyć.

W 1712 roku też sejm doszedł do wniosku że nie ma co się zbroić. Tylko nie pisz że są inne czasy, bo zasady są te same.
a Ty dalej swoje. Głupotą było budować taką korwetę, bo Polsce zupełnie się nie przyda. Poczytaj głos specjalistów, a nie pierdoły gadasz. Nasz teren to obszar Bałtyku, gdzie taka korweta nie jest potrzebna. Czas ostudzić imperialistyczne zapędy.

temat gazu jest w sądzie.