Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 28.02.2012, 14:24
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
"Uwielbiam" ludzi ,którzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem. Pieniadze z transferów sa jednym z dochodów klubu jezeli ich w klubie nie ma po sprzedazy (Żurawski,Błaszczykowski,Marcelo,Głowacki,Brożkowi e itd) to znaczy ,że najprawdopodobniej wpłynely jako spłata zadluzenia do TFK wiec moje pytanie dotyczyło ile jeszcze tego zadłużenia Wisła ma.
Smudzie nikt nie podskoczy ? Moskalowi gdy nie ma Małeckiego tez nikt nie podskoczy.
Boss wyda nagle pieniadze bo szanuje Smude Aleś Ty naiwny
Maaskant miał prowizorkę bo BC go nie szanował nie lubił Czy poprostu realizował plan oszczędzania dla Smudy
Gdy przyjdzie Smuda dni Stana będą policzone bo ani jeden ani drugi nie da sobie włazić w paradę.
Poszły do klubowej kasy ale nie na transfery... Ale chyba w dalszym ciągu nie rozumiesz że klubowa kasa to nie tylko transfery.

Zadłużenia jest tyle że go nigdy nie spłacimy i o to chodzi w tym całym cyrku.

A skąd wiesz kogo wypożyczą wezmą za darmo w lipcu? Znowu w szatni będzie zgraja którą trzeba będzie za buzki chwycić.

Kasy specjalnie Boss nie wyda ale Smuda będzie w granicach budżetu miał znacznie większe możliwości działania. Maaskant takich możliwości nie miał musiał wziąć ten sztab który jest.

Przy karuzeli czy trenerem będzie Smuda Probież Masknat czy Mourinho nie ma to żadnego znaczenia.
Odpowiedz cytując