Poszły do klubowej kasy ale nie na transfery... Ale chyba w dalszym ciągu nie rozumiesz że klubowa kasa to nie tylko transfery.
Zadłużenia jest tyle że go nigdy nie spłacimy i o to chodzi w tym całym cyrku.
A skąd wiesz kogo wypożyczą wezmą za darmo w lipcu? Znowu w szatni będzie zgraja którą trzeba będzie za buzki chwycić.
Kasy specjalnie Boss nie wyda ale Smuda będzie w granicach budżetu miał znacznie większe możliwości działania. Maaskant takich możliwości nie miał musiał wziąć ten sztab który jest.
Przy karuzeli czy trenerem będzie Smuda Probież Masknat czy Mourinho nie ma to żadnego znaczenia.