Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19012
Stary 28.02.2012, 14:14
4fan zawiść Ci troche oczy przysłania.. Również nie rozumiem troche decyzji o braku opcji pierwokupu, ale jednak My w Lechii potrzebujemy TERAZ ratunku ligi, a od nowego sezonu można myśleć nad czymś innym.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując