Nie sami się tylko zdrajcy wybrani przez debili, Polaków eksterminują. Jak doszło do rozbiorów? Pierwszy po prostu nastąpił, bez żadnego sprzeciwu z naszej strony. Dopiero kiedy było jasne że jest pozamiatane Kościuszko zebrał chłopów z kosami żeby bronić Polski. Co pisał 30 lat później Mickiewicz? "naród jak lawa, z zewnątrz zimna i plugawa..." To samo jest dzisiaj. Od dwudziestu lat rządzą ludzie którzy nawet drogi dla dobra ogółu wybudować nie potrafią, w szkole zamiast historii i polskiego planują uczyć urody. Ciekawe czy uczą dzieci hymnu? Choćby tekstu, bo to że śpiewać nie uczą słychać na trybunach. Syf w każdej dziedzinie, państwo likwiduje co się da, szkoły, sądy, urzędy tylko urzędników przybywa. Wydaliśmy 400 mln na pierwszy Polski okręt wojenny, żeby go dokończyć brakuje 1 mld. Więc co ? Nic nie bdzie okretu bo o ile można miliard podarować ruskiej firmie to nie można go przecież wydać na zbrojenie. Debilizm podręcznikowy, a jak wielu otumanionych temu przyklaśnie? Potem sie dziwić że Palikot dostaje 10%.
Kto tych debili wybrał?