Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15879
Stary 28.02.2012, 13:20
Nie sami się tylko zdrajcy wybrani przez debili, Polaków eksterminują. Jak doszło do rozbiorów? Pierwszy po prostu nastąpił, bez żadnego sprzeciwu z naszej strony. Dopiero kiedy było jasne że jest pozamiatane Kościuszko zebrał chłopów z kosami żeby bronić Polski. Co pisał 30 lat później Mickiewicz? "naród jak lawa, z zewnątrz zimna i plugawa..." To samo jest dzisiaj. Od dwudziestu lat rządzą ludzie którzy nawet drogi dla dobra ogółu wybudować nie potrafią, w szkole zamiast historii i polskiego planują uczyć urody. Ciekawe czy uczą dzieci hymnu? Choćby tekstu, bo to że śpiewać nie uczą słychać na trybunach. Syf w każdej dziedzinie, państwo likwiduje co się da, szkoły, sądy, urzędy tylko urzędników przybywa. Wydaliśmy 400 mln na pierwszy Polski okręt wojenny, żeby go dokończyć brakuje 1 mld. Więc co ? Nic nie bdzie okretu bo o ile można miliard podarować ruskiej firmie to nie można go przecież wydać na zbrojenie. Debilizm podręcznikowy, a jak wielu otumanionych temu przyklaśnie? Potem sie dziwić że Palikot dostaje 10%.



Kto tych debili wybrał?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 28.02.2012 o godz. 13:35.
Hej Nasz TS !!