riv napisał(a):

|
W porównaniu z tym co mamy teraz? Jak niebo (Brożek) a ziemia (Paljicie, Diazy czy inne wynalazki).
|
Porównując do tego co mamy teraz, to 75% zawodników którymi Wisła dysponowała w przeszłości będzie lepsza. Także takie porównania na nic się zdadzą. Bo przykładowo Pietia wiadome, że jest lepszy od Paljicia, ale nie jest to lewy obrońca na miarę naszych oczekiwań i aspiracji.