Wyświetl pojedynczy post
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6971
Stary 28.02.2012, 13:02
riv napisał(a):Wyświetl post
W porównaniu z tym co mamy teraz? Jak niebo (Brożek) a ziemia (Paljicie, Diazy czy inne wynalazki).
Porównując do tego co mamy teraz, to 75% zawodników którymi Wisła dysponowała w przeszłości będzie lepsza. Także takie porównania na nic się zdadzą. Bo przykładowo Pietia wiadome, że jest lepszy od Paljicia, ale nie jest to lewy obrońca na miarę naszych oczekiwań i aspiracji.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując