Arapaho napisał(a):

no to się wypowiedziałeś,.....hehehehe
czekam z niecierpliwością na twoje lub twoich mentorów wyliczenia ileż to konkretnie zyskają kobiety przy wydłużonym wieku emerytalnym
|
zyskają tyle co zyskały na OFE
scenariusz będzie taki; Polaków będzie mniej, podatki będą większe, urzędników będzie więcej, wiek emerytalny trzeba będzie podnieść znowu o kilka lat i tak w kółko, sami się eksterminujemy - nie trzeba nas już nawet atakować zbrojnie