Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15877
Stary 28.02.2012, 12:49
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
no to się wypowiedziałeś,.....hehehehe
czekam z niecierpliwością na twoje lub twoich mentorów wyliczenia ileż to konkretnie zyskają kobiety przy wydłużonym wieku emerytalnym
zyskają tyle co zyskały na OFE

scenariusz będzie taki; Polaków będzie mniej, podatki będą większe, urzędników będzie więcej, wiek emerytalny trzeba będzie podnieść znowu o kilka lat i tak w kółko, sami się eksterminujemy - nie trzeba nas już nawet atakować zbrojnie