Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1468
Stary 28.02.2012, 12:49
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Ale z drugiej strony poszukajmy plusów z tego że raczej bedzie Smuda. Po pierwsze jako jedyny trener mógłby pójść do Cupiała i poprosic o kase na zawodnika nie zostając przy tym potrakowany z buta. Smuda z kadrze a drużynie to inny trener i teraz pokażcie mi jakis sezon gdzie drużyna prowadzona przez Smude kompromitowala sie w pucharach. Jak dla mnie to najlepszy trener z Polski mimo tych wad ktorych piszecie. I co ważne Smuda raczej nie przyszedł by do Wisły gdzie po sezonie nie mial by skladu albo kazali by mu grac juniorami i ogórkami.
W pucharach się nie kompromitowały, bo rzadko miały okazję. Wcześniej kompromitowały się (biorąc pod uwagę ich potencjał) w lidze.

W drugim pobycie u nas LM przegrał z Barcą, więc o to nikt nie ma pretensji.
Z Legią nie zakwalifikował się do pucharów.
Z Amiką najpierw 6, a potem 4 miejsce. W pucharach zagrali tylko dlatego, że wycofał się Groclin. W kolejnym sezonie 3 miejsce, ale w pucharach już ich nie prowadził.
Z Zagłębiem 3 miejsce po kupionym remisie z pasami. W pucharach już ich nie prowadził.

O LM z Widzewem nie ma co wspominać bo to prehistoria.
Ostatnio edytowane przez Cichy : 28.02.2012 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując