Arapaho napisał(a):

no to się wypowiedziałeś,.....hehehehe
czekam z niecierpliwością na twoje lub twoich mentorów wyliczenia ileż to konkretnie zyskają kobiety przy wydłużonym wieku emerytalnym .Tylko żebyś zdążył w tym dziesięcioleciu coś wymyślić
|
wzrost wynagrodzenia kobiet pracujacych do 67 roku zycia. To raz. Dwa, pamiętaj o waloryzacji rent i emerytu która ma wynosić około 4% rocznie, czyli de facto tyle ile inflacja.
Więcej nie trzeba nic pisać.