Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15875
Stary 28.02.2012, 12:46
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
no to się wypowiedziałeś,.....hehehehe
czekam z niecierpliwością na twoje lub twoich mentorów wyliczenia ileż to konkretnie zyskają kobiety przy wydłużonym wieku emerytalnym .Tylko żebyś zdążył w tym dziesięcioleciu coś wymyślić


wzrost wynagrodzenia kobiet pracujacych do 67 roku zycia. To raz. Dwa, pamiętaj o waloryzacji rent i emerytu która ma wynosić około 4% rocznie, czyli de facto tyle ile inflacja.

Więcej nie trzeba nic pisać.