|
Co to za różnica kto będzie trenerem jak właściciel nie inwestuje. Trenera prędzej czy później zwolni i od nowa karuzela.
Szkoda, że nie ma osoby, która by na poważnie się zajęła tym klubem i chciała coś zrobić.
Postawiła sobie cele i wiedziała w jaki sposób chce ten cel osiągnąć.
\Na razie mamy taką zabawę w klub. Tak na prawdę nikt w nim nie myśli przyszłościowo.
Potencjał Wisły jest marnowany. Cupiał jak jest kibicem Wisły i kocha klub powinien oddać go w ręce poważnego inwestora.
Ostatnio edytowane przez tofik : 28.02.2012 o godz. 12:58.
. .
|