Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1462
Stary 28.02.2012, 12:39
Który to już raz Smuda ma być lekiem na całe zło? Efekt będzie taki że nie powąchamy mistrzostwa i w kolejnym sezonie. Szukać plusów? Oczywiście tylko żeby te plusy nie przysłoniły minusów. Wniskowanie ze skoro przyjdze Smuda to bedą wzmocnienia jest bardzo naiwne. Po blamażu który czeka nas na Euro, Smudy nikt nie będzie chciał. Dlatego Moskalowi zabrali Małeckiego, żeby czasem przez przypadek nie zrobił mistrzostwa. Bo byłby problem go zwolnić.

Ciekawe co powie Basałaj jak Małecki zacznie w Łodzi walić bramki w każdym meczu. Zwali na Moskala.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując