Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19011
Stary 28.02.2012, 12:29
Cytat:
Mam nadzieje, że nie będzie grał w Lechii i będzie tylko rezerwowymi. Dla mnie ta decyzja jest kuriozalna. Wypożyczenie bez opcji pierwokupu młodego zawodnika nie ma sensu. Bo po co Lechia ma go ogrywać jak i tak w przyszłości nic z tego mieć nie będzie? Rozumiem, że gdyby to był ułożony zawodnik z doświadczenie który gwarantuje podniesienie jakości gry, ale Kosecki?

To jest kolejny desperacki ruch Lechii. Niestety póki Kuchar będzie w Lechii to nic się nie zmieni. Aż się boję w sobotę jechać na mecz Lechii z Wisłą. Bo obie drużyny prezentują "fantastyczny" poziom..
Sam za Kosą nie przepadam za bardzo, ale to nie jest zły zawodnik, a Lechia teraz musi myśleć przede wszystkim o utrzymaniu. Niewielkim kosztem Lechia pozyskuje sobie zawodnika, który w najgorszym wypadku zwiększy konkurencję w ataku, a w najlepszym - pokaże formę z I ligi i gry w ŁKSie (względnie - formę z tegorocznego zimowego zgrupowania, kiedy sypał gola za golem).
Legionista
Odpowiedz cytując