kreseq napisał(a):

|
Kosecki w Lechii do konca sezonu. Bardzo dobra opcja dla Kosy bo bedzie gral, dla Lechii bo maja widac spore problemy no i dla Nas bo przedluzyl umowe i wroci mam nadzieje po rozegraniu wszystkich spotkan.
|
Mam nadzieje, że nie będzie grał w Lechii i będzie tylko rezerwowymi. Dla mnie ta decyzja jest kuriozalna. Wypożyczenie bez opcji pierwokupu młodego zawodnika nie ma sensu. Bo po co Lechia ma go ogrywać jak i tak w przyszłości nic z tego mieć nie będzie? Rozumiem, że gdyby to był ułożony zawodnik z doświadczenie który gwarantuje podniesienie jakości gry, ale Kosecki?
To jest kolejny desperacki ruch Lechii. Niestety póki Kuchar będzie w Lechii to nic się nie zmieni. Aż się boję w sobotę jechać na mecz Lechii z Wisłą. Bo obie drużyny prezentują "fantastyczny" poziom..