|
Kosecki w Lechii do konca sezonu. Bardzo dobra opcja dla Kosy bo bedzie gral, dla Lechii bo maja widac spore problemy no i dla Nas bo przedluzyl umowe i wroci mam nadzieje po rozegraniu wszystkich spotkan.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|