Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba_cf
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7991
Stary 28.02.2012, 11:47
BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
Obrońca Basałaja ... a może kolega nie wyrwanych na polu....
10 zł kosztuje bilet na III ligę, narzekanie na takie ceny w czołowym klubie ekstraklasy jest żenujące.
Odpowiedz cytując