Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba_cf
Member
Od: 10.2007
Skąd: Jaworzno
Offline
#
7991
28.02.2012, 11:47
BoBaSbK
napisał(a):
Obrońca Basałaja ... a może kolega nie wyrwanych na polu....
10 zł kosztuje bilet na III ligę, narzekanie na takie ceny w czołowym klubie ekstraklasy jest żenujące.
kuba_cf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba_cf
Znajdź inne posty napisane przez kuba_cf