Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20520
Stary 28.02.2012, 10:58
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Brak nagłośnienia na G BASAŁAJ TY ....O ŻEBY CI WĄTROBA PEKŁA TY CHUJU WEŹ SIE ZA ROBOTE!!!1
pisałem do klubu już wielkorotnie w tej sprawie . Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi co akurat mnie nie dziwi . Tylko NIEDAJ Boże dojdzie tam do tragedii to sie k...a obudzą jak im ludzie zbiorowe pozwy do sądu poskładają ( głupi alarm pożarowy by był i h.ja słychac spikera żeby spokojnie opuscic trybune)
Odpowiedz cytując