Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12427
Stary 28.02.2012, 10:56
Titto napisał(a):Wyświetl post
Poza tym były gracz Lecha, Sandecji i Legii
I co z tego?
Poza tym Korzym nie grał w Lechu.
Titto napisał(a):Wyświetl post
Kontrakt po sezonie kończy się też dwójce obrońców z Lechii Gdańsk - Bąkowi i Kożansowi - szczególnie tym pierwszym można by było się zainteresować.
Grajkowie jakich stu w Ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 28.02.2012 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując