Titto napisał(a):

|
Poza tym były gracz Lecha, Sandecji i Legii
|
I co z tego?
Poza tym Korzym nie grał w Lechu.
Titto napisał(a):

|
Kontrakt po sezonie kończy się też dwójce obrońców z Lechii Gdańsk - Bąkowi i Kożansowi - szczególnie tym pierwszym można by było się zainteresować.
|
Grajkowie jakich stu w Ekstraklasie.