Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 28.02.2012, 10:10
Cytat:
Co Wy na to

Smuda

Będzie pan szkoleniowcem kadry po ME?

- Ech, najgorsze pytanie. Mam kontrakt do Euro, ale już wiem, co będę robił później. Nawet, gdybyśmy zagrali w finale. Po zakończeniu turnieju najpierw solidne wakacje, a później... Dowiecie się w lipcu.

W kadrze nie jest pan jednak w swoim żywiole, jakim pozostaje chyba praca w klubie.

- I nad tym najbardziej boleję. Brakuje mi treningów. Porzucił pan marzenia o pracy w Bundeslidze?
Czytałem przed chwilą to samo. Obym mylnie kojarzył fakty, a nasz prezes nie okazał się idiotą.
Odpowiedz cytując