|
Raczej pewne jest że po sezonie w klubie będzie czystka.
Po kontrakcie odejdą : Lamey, Kurto, Pajlic, Diaz, Nunez, Jirsak, Biton
Mam nadzieję że zostaną : Pareiko i Sobolewski
Powinniśmy sprzedać żeby coś wpadło do kasy : Małecki, Chavez ( nie mogę już patrzeć na jego ślimaczenie w rozegraniu ),Jovanic, Bunoza, Kirm. Są to słabi zawodnicy, z powodzeniem można ich zastąpić Polakami.
Więc kadra bez tych zawodników prezentuje się następująco:
BR: Pareiko, Skorupski
OB:Jovanovic,Jaliens, Czekaj,Nalepa, Burliga,Skołożyński,, Głowacki, Dudu
PO:Iliev, Wilk, Sobolewski, Garguła, Melikson,Brud, Boguski,Chrapek, Sobota
NA: Genkov, Szewczyk, Piech
Czyli sytuacja jak za Kasperczaka ( 13 zawodników ), ale dodając chłopaków z wypożyczeń jest już 17 zawodników, więc potrzeba jeszcze ok. 5 zawodników.
Przydaliby się:
Głowacki,
Dudu,
Sobota,
Skorupski,
Piech,
Czyli z transferami mamy 22 zawodników z których można złożyć dwie 11. Pierwsza:
Pareiko - Jovanovic, Głowacki, Czekaj, Dudu - Iliev,Wilk,Garguła, Melikson, Sobota - Piech
Druga :
Skorupski - Skołożyński, Jaliens, Nalepa, Burliga - Boguski, Sobolewski,Brud,Chrapek - Genkov, Szewczyk
|