Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 28.02.2012, 08:17
cinekw napisał(a):Wyświetl post
W d... mam transfery. Znowu skupia 30 letni szrot co pogra sezon i potem znowu ich trzeba bedzie wywalić az w koncu żaden dobrodziej nam już wiecej kasy na transfery nie da i będziemy w d.... (o ile tak już się nie stało). Niech się ogarną z bazą i akademią, to powinno być naszym priorytetem nawet kosztem kilku słabszych sezonów
Moze w koncu pojda po rozum do głowy i bedzie inaczej a Stan dostanie wieksze pole do popisu. Pal licho, niech nawet Legie podpatruja - trzeba stabilizacji, młodych zawodnikow w wieku nawet Meliksona, ktorzy nie beda duzo kosztowac.