cinekw napisał(a):

|
W d... mam transfery. Znowu skupia 30 letni szrot co pogra sezon i potem znowu ich trzeba bedzie wywalić az w koncu żaden dobrodziej nam już wiecej kasy na transfery nie da i będziemy w d.... (o ile tak już się nie stało). Niech się ogarną z bazą i akademią, to powinno być naszym priorytetem nawet kosztem kilku słabszych sezonów
|
Moze w koncu pojda po rozum do głowy i bedzie inaczej a Stan dostanie wieksze pole do popisu. Pal licho, niech nawet Legie podpatruja - trzeba stabilizacji, młodych zawodnikow w wieku nawet Meliksona, ktorzy nie beda duzo kosztowac.