Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.02.2012, 08:04
Bardzo trzeba wygrać tylko pytanie czy się uda? bo z taką grą jak w poprzednim meczu bedzie o to bardzo ciężko nawet w Gdańsku, jakby nie patrzył Lechia tez potrzebuje przełamania i napewno się przed Nami nie położy, pozostaje również pytanie o co gramy w tym sezonie ? O mistrzostwo..... gdybyśmy wygrali dwa pierwsze mecze szanse byłyby bardzo realne a teraz ? Obawiać się zaczynam że pozostaje nam walka o puchary:/
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując