|
Bardzo trzeba wygrać tylko pytanie czy się uda? bo z taką grą jak w poprzednim meczu bedzie o to bardzo ciężko nawet w Gdańsku, jakby nie patrzył Lechia tez potrzebuje przełamania i napewno się przed Nami nie położy, pozostaje również pytanie o co gramy w tym sezonie ? O mistrzostwo..... gdybyśmy wygrali dwa pierwsze mecze szanse byłyby bardzo realne a teraz ? Obawiać się zaczynam że pozostaje nam walka o puchary:/
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|