Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 28.02.2012, 02:04
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Gdy przychodził Basłaj obiecywał wiele. CO mamy obecnie. Podkreślam na dzień dzisiejszy.
Minusy:
Szkolenie młodzieży (akademia piłkarska) nic nie słychać by się coś tu ruszyło do przodu
Boiska treningowe – tak samo nic do przodu
Stadion – nadal stan daleki od zadowalającego
Sponsorzy – cóż raczej też porażka brak sponsora głównego, brak na stadion
Marketing – słabiutko
Kibice na stadionie – wczoraj 14 tys. wynik mówi sam za siebie
Sportowo – jeśli w tym roku będą puchary będzie cud
Piłkarze – konflikt z Małeckim, wielu piłkarzom kończą się kontrakty, brak młodych utalentowanych polskich graczy

Plus
Najlepszy od wielu lat występ w pucharach
Mistrz Polski
Piłkarze – Melikson
ewentualnie zatrudnienie Stana – tylko patrząc na to gdzie dziś jesteśmy czy to na pewno sukces
Pewnie, że za wiele z tych rzeczy Basałaj sam personalnie nie odpowiada, mamy nadprezesa, mamy radę nadzorczą ale to Basałaj jest dziś prezesem Wisły Kraków i to On daje ,,swoją twarza”
Wydaje mi się ,że w dziedzinie szkolenia młodzieży oczekujesz jakich cudów - w rok utalentowanych zawodników wyszkolić? Chyba z drzewa spadłeś
Pierwsze efekty działania Lisa bądź ich brak będziesz widział najwcześniej za 3-4lata. I mitem jest ,że podstawą w szkoleniu młodzieży jest baza , podstawą jest system szkolenia , baza to po prostu lepsze warunki.
A za brak sponsora na stadion odpowiada miasto bo to ono prowadziło negocjacje
Małecki sam wielokrotnie szedł na zderzenie , w końcu się zderzył ze ścianą. Z resztą kto sprowadził z Suwałk Małeckiego do Wisły?
Odpowiedz cytując