http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - Zagłębie Lubin 1-1
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 1-1
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1-1
Korona Kielce - Podbeskidzie 1-1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1-1
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0-1
Legia Warszawa - Łódzki KS 2-0
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 1-2