|
Warto by zainteresować się Pazdanem. Chłopak jest z Krakowa, a co ważniejsze istnieje podobnież możliwość wyciągnięcia go z Górnika bez wielkiego inwestowania. Widziałem go w meczu z Górnikiem i zagrał bardzo dobrze, a dziś dołożył brame z dystansu. Przydałby się Polak dla nawet minimalnego wyrównania proporcji w szatni. Obawiam się tylko, że jeśli już miałoby do czegoś dochodzić w kwestii transferu to raczej latem, nie teraz.
|