Wyświetl pojedynczy post
vilgefortis
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12419
Stary 28.02.2012, 00:47
Warto by zainteresować się Pazdanem. Chłopak jest z Krakowa, a co ważniejsze istnieje podobnież możliwość wyciągnięcia go z Górnika bez wielkiego inwestowania. Widziałem go w meczu z Górnikiem i zagrał bardzo dobrze, a dziś dołożył brame z dystansu. Przydałby się Polak dla nawet minimalnego wyrównania proporcji w szatni. Obawiam się tylko, że jeśli już miałoby do czegoś dochodzić w kwestii transferu to raczej latem, nie teraz.
WPR
Odpowiedz cytując