|
Za tych ktorzy wypisuja tutaj brednie Probierz w Wisle ? oby oby to powinny byc jakies kary ,bo to kpina
i z obecnego trenera a jego dotyczy ten temat,ktory rozegral raptem 2 mecz w lidze i juz sie chce go wyrzucac,a zeby bylo smiesznej proponuje sie za niego innego nieudacznika,boiskowego chama i prowokatora ,ktory jako trener wyrzucany byl z kazdego klubu w jakim byl.
tak szanujecie Moskala,"kibice".
|