markowywislak napisał(a):

|
Brak nagłośnienia na G [...]
|
To w sumie fajnie, mnie strasznie irytuje spiker z tą sztuczną pozą i nadmiernym się przymilaniem

Druga sprawa na niektórych meczach jest niesłychanie głośno ustawione to nagłośnienie, nawet przed meczem nie można porozkminiać bo "drze ryja" cały czas
