Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20515
Stary 27.02.2012, 23:52
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Brak nagłośnienia na G [...]
To w sumie fajnie, mnie strasznie irytuje spiker z tą sztuczną pozą i nadmiernym się przymilaniem Druga sprawa na niektórych meczach jest niesłychanie głośno ustawione to nagłośnienie, nawet przed meczem nie można porozkminiać bo "drze ryja" cały czas

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując