Reksio33 napisał(a):

|
Ma ktoś może fotkę widoku na murawę z tych dolnych narożników co są tam najtańsze bilety?
|
Fotek nie mam bo za chuja nie widać nic z dołu narozników. Byłem tam raz, na ostatnim meczu tamtego sezonu z Polonią gdy była feta i nie było biletów na inne sektory a dopiero nazajutrz otwarto C. Widok zza bramek jest poezją do tego co widać z dołu narozników, przynajmniej z miejsc które mielismy. Chyba że nastawiasz się na moment bicia rożnego. Tam powinno się wysyłać "zakazowiczów stadionowych", poprawa i samobiczowanie pewne na 100%.