Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20514
Stary 27.02.2012, 23:48
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś może fotkę widoku na murawę z tych dolnych narożników co są tam najtańsze bilety?
Fotek nie mam bo za chuja nie widać nic z dołu narozników. Byłem tam raz, na ostatnim meczu tamtego sezonu z Polonią gdy była feta i nie było biletów na inne sektory a dopiero nazajutrz otwarto C. Widok zza bramek jest poezją do tego co widać z dołu narozników, przynajmniej z miejsc które mielismy. Chyba że nastawiasz się na moment bicia rożnego. Tam powinno się wysyłać "zakazowiczów stadionowych", poprawa i samobiczowanie pewne na 100%.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując