Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1443
Stary 27.02.2012, 23:26
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Problem, o którym piszesz jest bardzo poważny, bo nie wiemy jak tym razem zareaguje właściciel, biorąc pod uwagę fakt, iż możemy nie zakwalifikować się nawet do pucharów. Czy przykręci zakręcony kurek jeszcze bardziej, czy też spróbuje jeszcze raz coś wygrać? Jeśli nastąpi to pierwsze, czekają nas chude lata.
No właśnie i dlatego każde miejsce poza podium może być dla nas większym dramatem niż wspomniane 8 miejsce. Legia w tej chwili zabezpieczyła się Akademią. Mają ciągły dopływ kilku zawodników, którzy mają szansę chociaż porywalizować ze stanieri. U nas z tym jest problem. Jest jeden Czekaj, któremu brak doświadczenia i który ostatnio pogubił się nieco z kartkami. Poza tymi kartkami jego gra jest przyzwoita, ale w piłkę nożną gra się w 11.

Trzeba podjąć ryzyko. Jeżeli odejdzie Melikson to nie możemy wydać 30% sumy na następców, ale 100%. Pewnie z 3-4 mln euro byśmy za niego dostali. Wydając taką kwotę rozsądnie na transfery byśmy mogli zbudować drużynę na lata, której zawodnicy po kilku latach odeszliby za dobre pieniądze.

Tylko budując drużynę trzeba dać trenerowi czas. Czy Moskal jest odpowiednim człowiekiem? Brakuje mu doświadczenia, ale to jak drużyna momentami gra rokuje na przyszłość. Tylko musimy teraz znaleźć odpowiednich wykonawców. Moskala wypuszczono na głęboką wodę. Drużyna słabo prezentowała się za jego poprzednika. Teraz nie dokonano żadnych wzmocnień, jeden piłkarz podstawowy odszedł. Skrzydłowych jest dwóch, defensywny pomocnik jeden, lewych obrońców nie ma, a stopera w formie też. Obojętnie kto by teraz nie przyszedł wiele się nie zmieni.

Gdyby padł farfocel w niedzielę nie oceniano by Moskala tak brutalnie. Wszyscy skupiliby się na bezmyślnym zachowaniu Czekaja. Nie wiem jaka jest atmosfera w drużynie, ale po 3 czerwonych kartkach z rzędu, odpadnięciu z pucharów i niskim miejscu w lidze może być nieciekawie. Do tego dochodzi niesubordynacja Patryka i mamy wytłumaczenie kłopotów. Chciałbym, aby dalej był trenerem, ale z drugiej strony jeżeli nie uda się wejść do pucharów to będzie dramat.
Odpowiedz cytując