|
Pytanie: po co nam nowy trener. Jeśli chodzi o 14 mistrzostwo to myślę, że zarówno Probierz jak i Fornalik są dobrymi kandydatami.
Natomiast gdy chcemy coś powalczyć w europie to potrzebny jest nam trener, który coś już tam powalczył i ma jakieś sukcesy na europejskich salonach.
Maaskant, Kazek, Probierz, Fornalik – to ludzie którzy nie mają praktycznie żadnego doświadczenia w pucharach to ludzie na dorobku.
Przykład Skorży pokazuje jak ważne w tym fachu jest doświadczanie, które niestety Maciek zdobywał na nas.
|