Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 27.02.2012, 23:22
Pytanie: po co nam nowy trener. Jeśli chodzi o 14 mistrzostwo to myślę, że zarówno Probierz jak i Fornalik są dobrymi kandydatami.
Natomiast gdy chcemy coś powalczyć w europie to potrzebny jest nam trener, który coś już tam powalczył i ma jakieś sukcesy na europejskich salonach.

Maaskant, Kazek, Probierz, Fornalik – to ludzie którzy nie mają praktycznie żadnego doświadczenia w pucharach to ludzie na dorobku.

Przykład Skorży pokazuje jak ważne w tym fachu jest doświadczanie, które niestety Maciek zdobywał na nas.
Odpowiedz cytując