snyrting napisał(a):

Serio, to jest według ciebie przyczyna słabości Wisły?
Pogratulować...
|
Napisałem, że to w przyszłych sezonach będzie poważny problem, który może sprawić, że będzie ciężko nam walczyć o MP. I to jest prawdziwy problem, a nie to, że ten sezon można spisać na straty. Nawet wtedy jak zajęliśmy 8-me miejsce były lepsze rokowania co do przyszłości drużyny. Byli zawodnicy, na których można było zarobić w razie czego miliony. Były pewne filary drużyny. Sezon bez pucharów i brak sprzedaży kogokolwiek za sensowne pieniądze może nas pozbawić dobrej drużyny na dłuższy czas. Zwolnienie Moskala nie wybawi nas od tego.