Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1440
Stary 27.02.2012, 22:57
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Serio, to jest według ciebie przyczyna słabości Wisły?

Pogratulować...
Napisałem, że to w przyszłych sezonach będzie poważny problem, który może sprawić, że będzie ciężko nam walczyć o MP. I to jest prawdziwy problem, a nie to, że ten sezon można spisać na straty. Nawet wtedy jak zajęliśmy 8-me miejsce były lepsze rokowania co do przyszłości drużyny. Byli zawodnicy, na których można było zarobić w razie czego miliony. Były pewne filary drużyny. Sezon bez pucharów i brak sprzedaży kogokolwiek za sensowne pieniądze może nas pozbawić dobrej drużyny na dłuższy czas. Zwolnienie Moskala nie wybawi nas od tego.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 27.02.2012 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując