Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 27.02.2012, 22:53
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
W tamtym sezonie nie mieliśmy mocniejszego składu, a jednak to właśnie z tymi średniakami i słabiakami dawaliśmy radę. Z drużynami z czołówki zaś nie. Martwi mnie ta sytuacja. Na tę chwilę grozi nam brak gry w następnym sezonie w pucharach, nie mamy na kim zarobić poza Meliksonem, a spora część piłkarzy to albo weterani, albo wypożyczeni, albo im się kończy kontrakt. Kiedy sprzedawaliśmy Żurawskiego, Frankowskiego, czy wcześniej Uche, Kosowskiego mieliśmy co najmniej kilku zawodników, na których mogliśmy zarobić. Teraz sprzedając Meliksona nie zarobimy na nikim. To jest bardzo duży problem, przez który będzie nam ciężko odbudować Wielką Wisłę : /. Tu nie trenera trzeba, tu trzeba pompy finansowej.

Serio, to jest według ciebie przyczyna słabości Wisły?

Pogratulować...
Odpowiedz cytując