Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3106
Stary 27.02.2012, 22:52
dodajmy do tego wszystkiego niestety znacznie zaniżoną ilość polaków w tej drużynie, to buduje atmosfere otoczke obecnie to nie ma nawet sensu wyrażać jakiegoś niezadowolenia z trybun bo kto to zrozumie? Diaz? Biton? Trafi to do Garguły, młodego Czekaja, Wilka i tu sie kończy wszystko, reszta pod prysznic i do domu sprawdzić czy kasa wpłyneła.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując