|
dodajmy do tego wszystkiego niestety znacznie zaniżoną ilość polaków w tej drużynie, to buduje atmosfere otoczke obecnie to nie ma nawet sensu wyrażać jakiegoś niezadowolenia z trybun bo kto to zrozumie? Diaz? Biton? Trafi to do Garguły, młodego Czekaja, Wilka i tu sie kończy wszystko, reszta pod prysznic i do domu sprawdzić czy kasa wpłyneła.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|