Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1926
Stary 27.02.2012, 21:35
Nie na temat ale musze odnieśc sie do kolegi kolegów z kraju największego pedofila w Europie belgii . To apropo jego zamkniętego tematu siary w liege:
Moze podziękuj swoim przyjacielom z belgii ,że kulturę zachodnio-europejską pokazali tydzien wczesniej w Krakowie.
Tzw. tolerancja europejska została swietnie zareprezentowana przez kibiców standardu. Od dobrobytu w dupach się porzewracało. Gdyby zyli w komunizmie 45 lat napewno chetnie obnosili by się nadal z hasłami lewicowymi. Niestety ich myślenie zatrzymalo sie na T-shirtach z podobizną Che Gówniary.
Odpowiedz cytując