Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10684
Stary 27.02.2012, 20:29
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Złapał ktoś kiedyś złote góry w bukmacherce? Bo ja tak, w piątek 570zł, w sobotę 580zł, w niedzielę 690zł, dziś 1410zł. Uzbierałem 3250zł z...300 w 3 dni, ale szybko zostałem sprowadzony na ziemie. Pragnienie większej kasy i obstawianie bezmyślnie a także desperacko sprowadziło mnie do stanu 0 w 50min. Szlag mnie trafił

No kuerwa na czym Ty poległeś...
Więcej rozwagi na przyszłość.

Jak nie wejdzie raz i drugi - odpuść na chwilę, nie warto grać żeby się odkuć na siłę, bo to prowadzi do sromotnych porażek.



Wracam

Fortuna - Achen X 4,4
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 27.02.2012 o godz. 22:33.
Odpowiedz cytując