Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12417
Stary 27.02.2012, 20:25
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tego Janusza Gola,pamietam że kilka sezonów temu padało jego nazwisko w kontekście Wisły jak był w Bełchatowie,szkoda że zdecydowaliśmy sie na Wilka który jest typowym zawodnikiem defensywnym,a rozgrywanie czy strzelanie bramek mu nie wychodzi.
Ja uważam, że szkoda, ze decydowaliśmy się na wypożyczanie Boukhariego, Siwakowa i Nuneza, zamiast decydować się na kupno Gola. Mógłby stworzyć niezłą parę defensywnych pomocników z Wilkiem.

No ale nie ma co teraz rozpaczać.
Odpowiedz cytując