AYALA napisał(a):

|
Szkoda tego Janusza Gola,pamietam że kilka sezonów temu padało jego nazwisko w kontekście Wisły jak był w Bełchatowie,szkoda że zdecydowaliśmy sie na Wilka który jest typowym zawodnikiem defensywnym,a rozgrywanie czy strzelanie bramek mu nie wychodzi.
|
Ja uważam, że szkoda, ze decydowaliśmy się na wypożyczanie Boukhariego, Siwakowa i Nuneza, zamiast decydować się na kupno Gola. Mógłby stworzyć niezłą parę defensywnych pomocników z Wilkiem.
No ale nie ma co teraz rozpaczać.