Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25134
Stary 27.02.2012, 19:44
pilot80 napisał(a):Wyświetl post
A jak nie będzie miejsca, to jest tam w pobliżu może jakiś płatny parking
Parkingu raczej nie ma ale moge sie mylic.
Odpowiedz cytując