Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1432
Stary 27.02.2012, 19:34
Czy oby napewno dalej tak jest? Ojrzynski przed meczem mowi ze jada po 3 pkt. ciach maja 3 pkt. kiedys by tu jechali pi 3 bramki w najepszym wypadku.
Odpowiedz cytując