|
Senior Member
Offline
|
|
stalsanok1946 napisał(a): 
|
Złapał ktoś kiedyś złote góry w bukmacherce? Bo ja tak, w piątek 570zł, w sobotę 580zł, w niedzielę 690zł, dziś 1410zł. Uzbierałem 3250zł z...300 w 3 dni, ale szybko zostałem sprowadzony na ziemie. Pragnienie większej kasy i obstawianie bezmyślnie a także desperacko sprowadziło mnie do stanu 0 w 50min. Szlag mnie trafił
|
To się nazywa pazerność i nieodpowiedzialna gra.Wiem coś o tym,dlatego teraz jak uzbieram kasę to zlecam wypłatę i daje sobie tydzień wolnego aby nie kusiło.
|
|