Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1429
Stary 27.02.2012, 19:18
Zakładając ,ze Fornalik trafił by do Wisly z tym zespołem ,który teraz mamy nie zrobił by nic wiecej niż Moskal a w czerwcu nie miał by pewnie z 8 zawodników. Więc tu nie rozbija się sprawa z trenerem tylko brakiem zawodników.
Odpowiedz cytując