|
Sam jestem sceptyczny co do rodzimej myśli szkoleniowej
Ale Fornalikowi bym zaufał
3 miejsce z Ruchem, wyprzedali mu pół składu to po roku znowu w czubie tabeli
Odbudował Niedzielana, teraz Zienczuka, wyciagnal z niebytu Piecha
wypromowal Sobiecha, Sadloka teraz Jankowskiego
Ruch jest siwetnie poukladany, strzela bramki po stalych fragmentach, w ogole 3 ilosc goli w lidze
Jakby teraz przyszedł to śmiem twierdzic ze nawet z tym skladem walczylibismy w przyszłym roku o mistrza
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|